Absolwenci

Absolwenci prób PL MT przygotowani przez Scent mAster / ALTO Tropy

Klasa PL MT 3

17.06.2018 Łódź Magdalena Śmigla Żywocka Goya GENIUS AND CREATIVE Three Ponds Valley Springer Spaniel Angielski
17.06.2018 Łódź Beata Olejnik-Widawska Flame Dazzling Spirit CLAIM TO FAME Owczarek Australijski
17.06.2018 Łódź Jola Witaszek Frida FRIDA Silver Friend Wyżeł Weimarski

Klasa PL MT 2

20.08.2020 Warszawa Michalina Tarłowska Bono Labrador Retriever
22.01.2020 Warszawa Agnieszka Samolej Jazz Get Weiler’s CASPER Border Collie
08.07.2019 Ruś k. Morąga Anna Dorota Mędrzecka Kajtek Mieszaniec
19.06.2019 Konstancin-Jeziorna Marek Wołosz Bigos Springer Spaniel Angielski
06.11.2018 Warszawa Agnieszka Wierzba Onyx Mieszaniec
30.10.2018 Warszawa Edyta Kostrzewa Oda ODA Asanegra Gończy Polski
25.09.2018 Warszawa Natalia Lipińska Rev ANUBIS Simple Elegance Owczarek Szetlandzki
19.09.2018 Warszawa Joanna Grabowska Sampel AGAT z Haremu Aresa Mały Munsterlander
18.09.2018 Warszawa Dorota Baranowska Lulu LULU z Szerokiego Boru Polski Spaniel Myśliwski
29.03.2018 Warszawa Marta Ulikowska-Stadnik Cymru Starsofmars SAVANNAH Australian Kelpie
06.02.2018 Warszawa Marta Leśkiewicz Lesio Golden Retriever
28.01.2018 Warszawa Katarzyna Laczycka Carlos DEZERTER Psy Przyszłości Cocker Spaniel Angielski
28.01.2018 Warszawa Jola Witaszek Frida FRIDA Silver Friend Wyżeł Weimarski
12.10.2017 Warszawa Beata Olejnik-Widawska Flame Dazzling Spirit CLAIM TO FAME Owczarek Australijski
08.05.2016 Otwock Małgorzata Zawacka Morgan BORN TO BREAK NORM Dancing with Fire Nova Scotia Duck Tolling Retriever
05.05.2016 Otwock Wanda Krawczuk Jinx Myriad YALL CAST A SPELL Owczarek Australijski

Klasa PL MT 1

26.08.2020 Warszawa Agata Kochańska Gofer Mieszaniec
18.08.2020 Warszawa Michalina Tarłowska Bono Labrador Retriever
30.06.2020 Borowina Monika Sagan Clarky SENSE OF FREEDOM Jumping Hunters Nova Scotia Duck Tolling Retriever
30.06.2020 Borowina Joanna Stefańska Esme Ashqueen SMART WITCH (Esme) Owczarek Australijski
14.01.2020 Warszawa Alicja Kruszewicz Myszka ALKA z Hanny Polski Spaniel Myśliwski
15.10.2019 Warszawa Agnieszka Samolej Jazz Get Weiler’s CASPER Border Collie
10.07.2019 Ruś k. Morąga Magdalena Śmigla Żywocka Gabrysia GRZECHU WARTA GABRYSIA z Krainy Tyci
26.06.2019 Warszawa Natalia Lipińska Joy ECTASYz Tylenu Moravia Owczarek pirenejski
20.06.2019 Warszawa Ewa Maj Tajga Mieszaniec
18.06.2019 Warszawa Dorota Baranowska Szajba SZAJBA z Krainy Bocianich Gniazd Polski Spaniel Myśliwski
30.03.2019 Borowina Alicja Kruszewicz Alka ALKA z Szerokiego Boru Polski Spaniel Myśliwski
30.03.2019 Borowina Marek Wołosz Bigos Springer Spaniel Angielski
30.10.2018 Warszawa Anna Wielgus-Staniszewska Bruno BRAND NEW DAY Dream Passion Springer Spaniel Angielski
27.10.2018 Warszawa Natalia Lipińska Beza BEZA Wspólny Dom Owczarek Szetlandzki
22.10.2018 Warszawa Jola Witaszek Frida FRIDA Silver Friend Wyżeł Weimarski
17.10.2018 Warszawa Anna Dorota Mędrzecka Kajtek Mieszaniec
19.07.2018 Ruś k. Morąga Edyta Kostrzewa Oda ODA Asanegra Gończy Polski
19.07.2018 Ruś k. Morąga Agnieszka Wierzba Onyx Mieszaniec
12.06.2018 Warszawa Dorota Baranowska Lulu LULU z Szerokiego Boru Polski Spaniel Myśliwski
08.06.2018 Warszawa Anna Walczak Lajka Mieszaniec
06.06.2018 Warszawa Joanna Grabowska Sampel AGAT z Haremu Aresa Mały Munsterlander
05.06.2018 Warszawa Natalia Lipińska Rev ANUBIS Simple Elegance Owczarek Szetlandzki
10.04.2018 Warszawa Marta Leśkiewicz Pixa Mieszaniec
03.04.2018 Warszawa Joanna Stefańska Mrówka ADELA z Hanny Polski Spaniel Myśliwski
16.01.2018 Warszawa Katarzyna Laczycka Carlos DEZERTER Psy Przyszłości Cocker Spaniel Angielski
20.10.2017 Warszawa Marta Ulikowska-Stadnik Cymru Starsofmars SAVANNAH Australian Kelpie
17.10.2017 Warszawa Emilia Czechowicz Kudłaty Golden Retriever
17.10.2017 Warszawa Marta Leśkiewicz Lesio Golden Retriever
12.10.2017 Warszawa Joanna Dulińska Florka Owczarek Niemiecki
08.09.2017 Warszawa Beata Olejnik-Widawska Flame Dazzling Spirit CLAIM TO FAME Owczarek Australijski

Absolwenci egzaminów wewnętrznych Scent mAster

Moduł A

Angelika Gałkiewicz i Tania 30.08.2017

Agnieszka Hadrzyńska i Chutney (egzamin przepisany IMAS-ANIMALE 07.05.2017)

Urszula Młynarczyk i Tess 30.08.2017

Magda Śmigla-Żywocka i Goya 30.08.2017

Joanna Dulińska i Florka 28.11.2017 / 12.10.2017

Magdalena Warońska (egzamin przepisany IMAS-ANIMALE 07.05.2017)

Beata Olejnik-Widawska i Flame 28.11.2017 / 08.09.2017

Jola Witaszek i Frida (egzamin przepisany IMAS-ANIMALE 07.05.2017)

Marta Ulikowska-Stadnik i Cymru 28.11.2017 / 20.10.2017

Katarzyna Laczycka i Carlos 28.11.2017 / 16.01.2018

Edyta Kostrzewa i Oda 28.11.2017 / 19.07.2018

Anna Walczak i Lajka 19.06.2018 / 08.06.2018

Agnieszka Wierzba i Onyx 19.06.2018 / 19.07.2018

Moduł B

Katarzyna Laczycka i Carlos 18.07.2018 / 28.01.2018

Magda Śmigla-Żywocka i Goya 30.08.2018 / 17.03.2018

Jola Witaszek i Frida 18.07.2018 / 28.01.2018

Edyta Kostrzewa i Oda 18.07.2018 / 30.10.2018

Agnieszka Wierzba i Onyx 18.07.2018 / 06.11.2018

Moduł C

Jola Witaszek i Frida 20.07.2018 / 17.06.2018